Noizy feston ditëlindjen me një detaj interesant nga fëmijëria (FOTO) !

By

Një ndër artistët më të dashur për publikun shqiptar Noizy ka kohë që ka arritur primatin e të qenurit  njëri prej më të mirëve sa i përket llojit të muzikës që ai bën.

Për të nuk mungojnë as sukseset e sa i përket këngëve çdo projekt që ai lanson shumë shpejt kthehet në një hit të padiskutueshëm.

Data 27 shtator ka një rëndësi tejet të veçantë për të pasi që ai sot ka ditëlindjen dhe mbush plotë 30 vite.

Reperi si një surpirzë për adhuruesit e muzikës së tij për hirë të kësaj dite ai ka publikuar një foto në Instagram teksa ishte 4 muajsh e nuk ka lënë anash edhe shakatë me veten duke cekur një detaj interesant mbi veshët e tij të cilët dukeshin më ndryshe nga tani./Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm