Mëngjesi i ëmbël i Robertit me Renée (FOTO)

By

Këngëtari e muzicienti i njohur, Robert Berisha, ka kohë që kur ka fituar epitetin e të qenurit baba duke u bekuar kështu me një vajzë pas martesës së tij me Nora Istrefin.

E tashmë që nga ardhja në jetë e vajzës ka kaluar goxha një periudhë e mirë dhe se ajo është rritur ca dhe ka filluar të merret edhe me lojra të ndryshme.

Duket se mëngjeset për Robertin janë pothuajse të njejtat duke u angahuar dhe duke kaluar kohë mjaft të mirë me vajzën së tij.

Njejt ka ndodhur edhe sot teksa fotografia e mëposhtme e pasqyron më së miri atmosferën e mrekullueshme që po mbretëron aty. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm