Prezantuesja shqiptare rrëzohet në festën e ditëlindjes (VIDEO)

By

Prezantuesja Kiara Tito pak ditë më parë festoi ditëlindjen e saj të 24-të në një event të kuruar deri në detaje.

Por, tashmë si vloggere, nuk kishte se si të mos mungonte me një postim të veçantë nga Kiara e cila ka përmbledhur momentet më të bukura përmes një videoje.

E duket se për ‘mësysh’, gjatë festës, bukuroshja ka pasur një episod pak të sikletshëm.

Në kërcim e sipër, Kiara duket të jetë ‘tradhëtuar’ nga takat dhe është rrëzuar, ndonëse fatmirësisht pa pasoja siç  e tregon videoja e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm