Cilën notë i jep Njomza – Rinorit në shtrat? (VIDEO)

By

E ftuar këtë javë në rubrikën më të shkurtër në Prive “60 sekonda”, ishte Njomza Kastrati.

Ajo u përgjigj pyetjeve pikante të Prive-s, si dhe ndër të tjerash zbuloi shumë gjëra rreth vetes së saj dhe Rinorit.

Ajo tregoi gjithashtu se çfarë note i jep Rinorit në shtrat.

Kuptojeni përgjigjjen e saj duke klikuar në materialin e mëposhtëm. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm