Të pathënat e Kejsi Tolës i kuptojmë në 25 përgjigjet e saj

By

Kejsi Tola rikthehet.

Jo vetëm me intervista, por këngëtarja para pak ditësh lansoi edhe albumin e saj i cili është punuar me bashkëpunëtorë të huaj jashtë vendit.

Ajo erdhi në Prive për të na zbuluar shumë nga jeta e saj personale dhe profesionale në intervistën “25 pyetje”.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm