Kuiz: Kush është këngëtarja në foto?!

By

Viteve të fundit kemi dëshmuar një trend të transformimit masiv të fytyrave publike.

Operacionet plastike, ndërhyrjet me  programe kompjuterike, grimi e disa faktorë të tjerë kanë bërë që të paktën në rrjete sociale, këngëtarët të arrijnë perfeksionin.

Por duket se të tjerë po arrijnë në pika ku nuk njihen!

Të tilla janë fotot e fundit të Flaka Krelanit që e shfaqin këngëtaren shumë më ndryshe dhe në sytë e shumëkujt, edhe të papërceptueshme për t’u kuptuar se kush është.

Po juve, si ju duket?! /Prive.al/

@makeupbydafine ‘s A Work Of Art! Follow Get Her & Make Yourself Feel Prihii? #MakeUpIsMyPassion

A post shared by Flaka Krelani (@flaka.krelani) on

Artikuj të ngjashëm