Mirsa Kërqeli feston ditëlindjen, kaq vite mbushi ajo (FOTO)

By

Edhe pse larg muzikës ajo është aktive të paktën në rrjetet sociale…

Mirsa Kërqeli feston sot ditëlindjen.

Këngëtarja që dikur solli shumë hite, sot mbush plot 32 vite jetë.

Për ju që nuk e dini, Mirsa është nënë e dy fëmijëve dhe përkushtimi ndaj tyre dhe bashkëshortit të saj, ka bërë që ajo të tërhiqet nga muzika të paktën për disa vjet.

Artistja ka kohë pa publikuar projekte muzikore përveç disa ‘cover’ që solli muaj më parë e që u mirëpritën nga fansat që janë rritur me të.

Gëzuar ditëlindjen Mirsa./Prive.al

View this post on Instagram

Ana’s second birthday 💞

A post shared by Mirsa Kerqeli (@mirsakerqelii) on

Artikuj të ngjashëm