Gjyste Vulaj në trio me Erën e Ledrin?!

By

Gjatë kësaj jave është përhapur lajmi se këngëtarja Gjyste Vulaj do të vie në bashkëpunim me dyshen e ‘Shumë pis’.

Mirëpo ky lajm nuk është i vërtetë. Ata janë takuar në një event të përbashkët që kanë pasur dhe kanë shkrepur fotografi.

Po përpos koncertit nuk do të ketë një këngë nga treshja për momentin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm