CILA SHQIPTARE E KËNDON REFRENIN E KËNGËS SË NICKI MINAJ?! (VIDEO)

By

‘Hey Mama’ është bashkëpunimi mes David Guettës, Nicki Minaj dhe Afrojack. Kjo këngë aktualisht është në krye të shumë top listave në botë.

Pavarësisht kësaj brenda saj është një kuriozitet.

Refreni i saj këndohet nga një këngëtare me origjinë shqiptare. Bëhet fjalë për Bebe Rexhën e cila ka kënduar në këtë projekt.

Përpos kësaj Rexha sukses po korr me klipin e fundit ‘I’m gonna show you crazy’./Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm