FASHION CV: LEDRI VULA

By

Është cilësuar si një ndër reperët më seksi shqiptarë. Përveç zërit në sy bie edhe fiziku i tij.

Ledri Vula prodhon lajm gjatë gjithë kohës, nëse jo për muzikë shkruhet për veshjen e tij.

Gjithmonë zgjedh garderobën e duhur për paraqitje televizive me një kujdes mjaft të shtuar për veten.

Në fillim shihej me veshje fiks si një reperi për të evolouar me një stil tërësisht ndryshe që u shndërrua në trend për shumë të rinj.

Me veshjen e duhur dhe trupin e formësuar, Ledri Vula po bën ‘hallakamë’ në industrinë muzikore./Prive.al

[tribulant_slideshow gallery_id=”21″]

Artikuj të ngjashëm