Me Atdheun apo Andin, me kë do të karantinohej Shqipja? (VIDEO)

By

Pyetjeve provokative të emisionit Prive, këtë të shtunë iu ka përgjigjur Shqipe Hysenaj.

Në 60 sekonda, ajo tregoi shumëçka.

Me kë do të karantinohej, çka i mbeti borxh Mevlani, kur e humbi virgjërinë dhe a i kanë shkruar të famshmit në Instagram?

Shumëçka kuptoni në videon më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm