DHURATA DORA GATI BOMBËN E RADHËS!

By

Duetet mbaruan por jo edhe këngët solo që edhe ato do kenë efektin e tyre. Për këtë fillim verë ka guxuar të prodhoj këngë pa ndihmën e askujt këngëtarja Dhurata Dora.

Kënga është finalizuar dhe shumë shpejt do vizualizohet edhe në videoklip nga Max Production.

Ky prodhim muzikor do të jetë më ndryshe nga prezentimet e mëparshme të Dhuratës. Prive mëson se zhanri i saj do të jetë ‘dance hall’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm