Cila këngëtare e njohur po vjelë domatet e pjekura?!

By

Përtej filtrave dhe jetës luksoze që reflektohet në rrjete sociale nga shumica e artistëve shqiptarë, një prej tyre po del nga parimi i shumicës.

Bëhet fjalë për këngëtaren e njohur të hitit ‘Të ka lali shpirt’, Silva Gunbardhi që sot nuk ka përtuar të merret me punët në bahçe.

Këtë e ka zbuluar në rrjetin social Instagram dhe për gjestin është komplimentuar nga fansat. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm