Çfarë trajtimi po i bën fytyrës Albërie Hadërgjonaj ?!

By

Me vitet që po ecin, këngëtarja Albërie Hadërgjonaj po tregohet e kujdesshme për lëkurën e saj.

Ajo ka postuar foto gjatë një trajtimi që e ka bërë në një ndër klinikat e njohura në Tiranë.

Po e postoj sepse e ndjej ta ndaj me ju kte eksperience qe pra nderhyrje kirurgjikale futyra jote shkelqen dhe dukesh 10vjet me e re!’ – ka shkruar Albëria në profilin e saj. /PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm