Publikohet “Ku je nis” nga Gold Ag dhe Fisnikët (VIDEO)

By

Ashtu siç kishte paralajmëruar dje, Gold Ag ka lëshuar bashkëpunimin e ri me grupin e famshëm Fisnikët.

Ky projekt muzikor është i shoqëruar me videoklip të cilin ju mund ta shihni në videon e mëposhtme.

Ky nuk është dueti i vetëm i Gold Ag-së për këtë muaj.

Më 28 Nëntor, artisti sjell një tjetër këngë me Shyhrete Behlulin dedikuar heroit legjendar, Adem Jashari./Prive.al

Artikuj të ngjashëm