Cila është e vërteta e ndarjes së Norës me Robertin?! (Foto)

By

Java nisi me një lajm bombë në gjithë shtypin rozë. Titulli “Nora ndahet me Robertin” pushtuan mediet elektronike.

Shumë portale shkruan se kishin burime të afërta për këtë ndarje të çiftit e madje Nora është zhvendosur në Dragodan për të jetuar.

Në anën tjetër ka reaguar Robert Berisha për një revistë online në Shqipëri:  “Jemi zhvendosur në Dragodan, në një banesë me qera sepse jemi duke e shitur apartamentin ku jetonim deri më tani”.

Po ashtu Berisha shtoi se kjo është bërë për arsye se kanë blerë një shtëpi në një lagje luksoze e këtë lajm e kishte pohuar muaj më parë Nora në intervistën 60 sekonda të Prive.

Përtej kësaj që po përflitet në rrjete sociale, Roberti sot ka publikuar një fotografi të gjysheve të Renee, nënës së tij dhe Syzanës (nëna e Norës).

Jo vetëm kjo, Roberti ka promovuar klipin e ri të Norës si dhe në fotografinë e profilit mban portretin e këngëtares.

suzana nora roberti

Artikuj të ngjashëm