Ku do ishte Orinda pa Turin?

By

Këngëtarja dhe prezantuesja Orinda Huta ka qenë së fundmi goxha në vëmendje të mediave.

Shkak u bë kalimi i saj në televizionin Klan.

Orinda mori moderimin dhe autorësinë e programit ‘Jo vetëm modë’.

Mbi këtë zhvillim dhe jo vetëm, Huta do rrëfehet në 50 pyetjet e Prive, nesër nga ora 19:00.

Artikuj të ngjashëm