Çifti i famshëm futet në shtëpinë e BBVK

By

Urimi dhe Alisa janë një prej çifteve më të dashura në rrjete sociale.

Ata shpejt kanë arritur të marrin zemrat e publikut duke u ndjekur nga qindra mijëra njerëz.

Cifti tani janë edhe pjesë e shtëpisë së Big Brother VIP Kosova dhe prezanton një banor dhe mbushën skenën e madhe me shumë energji pozitive. /Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by Big Brother VIP Kosova (@bigbrothervipkosova)

Artikuj të ngjashëm