Edona Llalloshi nis ditën përkrah birit (FOTO)

By

I begatoi jetën familjes me ardhjen në jetë para pak muajsh. Djali i parë i Edona Llalloshit, Nuri gëzoi mbarë fisin.

E duket se këngëtarja po shijon çdo moment me të dhe fotot që po i shkrep me të birin po janë aq të mira saqë po bëjnë xhiron në internet.

Pas fotos nga lindja, këngëtarja ka postuar një tjetër inazh sot ku shihet përkrah Nurit. Fjalët janë të tepërta në këtë imazh shumë të ëmbël. /PRIVE.AL/

IMG_20160508_090716

Artikuj të ngjashëm