Konfirmohet martesa Justin Hailey – bukuroshja amerikane mori mbiemrin e tij dhe e bëri publike

By

Hailey Baldwin e ka zyrtarizuar martesën e saj me Justin Bieber edhe në instagram.

Vetëm një ditë pasi Justin iu referua asaj si “gruaja ime”, është Hailey ajo që në platformën e rrjeteve sociale Instagram, e ka ndërruar emrin e përdoruesit në “@haileybieber”.

Ajo e ka ndërruar mbiemrin e saj në Instagram megjithatë, për ciftin thuhet se janë martuar me një ceremoni shumë private gjatë muajit shtator. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm