Hyri i maskuar por ky është banori i radhës në BBVK

By

Alaudin Hamiti dhe Jonida Vokshi, prezantuesit e mbrëmjes njoftuan opinionistët se për ta kanë përgatitur edhe ushqim.

Më pas kamera u zhvendos jashtë teksa shihej një djalë në motor që po sillte pako ushqimi nga Hebs.

Ai u fut në skenë dhe zbuloi se është banori i radhës.

Banori numër 5 që futet në shtëpi është Mc Beka. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm