Chris Brown nën hetime për sulm të dhunshëm ndaj një gruaje

By

Ditët kur Chris Brown abuzoi dhunshëm fizikisht me Rihanna-n, kanë kaluar, por artisti është sërish nën hetime për sulm të natyrës së njëjtë.

Të hënën (21 qershor), TMZ njoftoi se Chris Broën është aktualisht nën hetim pas akuzave të një gruaje.

Dalja njoftoi se grindja e pretenduar fizike ndodhi në shtëpinë e tij në Luginën San Fernando gjatë fundjavës. Gruaja i tha policisë se Brown e goditi atë në pjesën e pasme të kokës aq fort sa që “i ra paruka”.

Zyrtarët që u përgjigjën paraqitën një raport sulmi ku Brown u emërua zyrtarisht si sulmuesi i dyshuar. Gruaja thuhet se nuk kishte ndonjë dëmtim të dukshëm, dhe askush nuk u arrestua. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm