Rikthehet prezantuesja më seksi shqiptare, paralajmëron projekte të reja

By

Pas përfundimit të emisionit “Shiko Kush Luan” që pati shumë shikueshmëri, Luana Vjollca, ka paralajmëruar projekte të reja.

Prezantuesja seksi qëndroi larg rrjeteve sociale për disa javë, duke u rikthyer sot me një postim me anë të të cilit njoftoi se së shpejti do ta shohim në projekte të reja.

“Ju kam munguar?” ishte pyetja të cilën Luana ua bëri 1 milion ndjekësve të saj, me anë të fotografisë të cilën e postoi në Instagram me një pamje tejet të bukur.

Se çfarë do të sjellë Luana kësaj radhe dhe në çfarë formati do ta shohim atë, mbetet të na tregojë koha…/Prive.al

Artikuj të ngjashëm