Rikthehet çifti i njohur i showbizit? (FOTO)

By

Khloe Kardashian i ka lënë fansat në dyshime në lidhje me marrëdhënien e saj me ish të dashurin, Tristan Thompson.

Çifti e ka një vajzë dy vjeçe me emrin True, dhe ishin së bashku deri në shkurt të vitit të kaluar, kur ai e tradhtoi me miken e ngushtë të motrës së saj Kylie, Jordyn Woods.

Khloe e postoi një fotografi me vajzën në Instagram dhe ka shkruar: “Gjëja e vetme që dua ti ta mbash në mend është se sa shumë të duam unë dhe babi yt”.

Artikuj të ngjashëm