Një puthje nga Seldi dhe e dashura e tij! (Foto)

By

Këngëtari Seldi Qalliu nuk është shumë aktiv në llogarinë e tij në instagram, madje postimet e tij nuk janë të shpeshta.

Por ato që publikon zgjojnë kuriozitet nga publiku. Për ‘Natë të mirë’ Seldi postoi një imazh ku shihet me të dashurën e tij.

Nuk ishte një darkë apo shëtitje romantike, por një puthje mes çiftit që mori shumë komente pozitive.

Ndërkaq në planin muzikor ka pak javë që është lançuar kënga ‘So leht’ në duet me Doruntinën./Prive.al

seldi

Artikuj të ngjashëm