Rrodhi në internet – kujt i kushtohet kënga “Nelly Kelly” e Butës?

By

Së fundmi i ftuar në NIN, Buta u rikthye për një tjetër rrëfim përballë Alaudin Hamitit.

Ndër të tjera, ai përmendi se kënga “Nelly Kelly” rrodhi ilegalisht në internet, dhe se ka plane të reja për këngën që u pëlqye shumë nga publiku.

Një nga fansat e tij, ka një pyetje për Butën: “Kujt ia kushtoi këngën?”.

Zbulojeni në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm