Rekord i ri në muzikën shqiptare: Loredana dhe Mozin shpërthejnë me miliona klikime

By

Publikimi i këngës së tyre të re, ka qenë sensacion muzikor në 24 orët e fundit.

Reperi kosovar Gramoz Aliu dhe e dashura e tij, Loredana Zefi, kanë lansuar bashkëpunimin e tyre të parë dhe suksesi ka qenë i jashtëzakonshëm.

Mozzik dhe Lodedana kanë lansuar këngën “Bonnie and Clyde”, dhe vetëm në 29 orë nga momenti i publikimit në Youtube, ata janë klikuar mbi 2 milionë herë.

Është Mozzik ai që ka shprehur falënderimin e tij për ata që i dëgjuan këngën dhe e pëlqyen atë, derisa më pas në disa deklarata në Instastory, ai ka thumbuar edhe mësuesit e tij të muzikës. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm