Majk ka ditëlindjen dhe urimi i Kapos s’është thjesht “urim”

By

E quajti vëlla në urimin që i bëri për ditëlindje.

Dy reperët paskan miqësi shumë të mirë dhe këtë sapo e dëshmoi reperi Capital T në urimin e ditëlindjes që i bëri kolegut të tij Kastriot Rexhës.

Image result for majk dhe capital t

Majk këtë të marte u bë 28 vjeç, e në mesin e shumë njerëzve që e kanë uruar për ditëlindje hasëm në atë të Kapos.

“Urime ditëlindjen vëlla. Pritsh edhe shumë të tjera me plot shëndet e hite”, shkruan Kapo në instagramin e tij. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm