Këtë punë shtëpie Lori nuk përton fare ta bëjë

By

Sa nga ne shikojmë pirgun e rrobave të palara dhe përtojmë të programojmë makinën rrobalarëse?

Të paktën e dimë që këngëtarja shumë e dashur Lori nuk përton! Biles ajo nuk ka nevojë as për një makinë rrobalarëse sepse preferon një mënyrë tjetër të pastrojë rrobat e saj.

E ftuar në Prive, ajo tregon se si ajo preferon që të gjitha rrobat  t’i laj në dorë sepse i ka shumë ‘merak’ rrobat e saj.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

 

Artikuj të ngjashëm