Kush është djali që i ka marrë zemrën Heidi Lushtakut?

By

Si një rrufe në qiell të pastër erdhi postimi i para pak minutave nga Heidi Lushtaku.

View this post on Instagram

A post shared by Heidi Lushtaku (@heidilushtaku_)

Ajo zbuloi se është bërë nënë tash e një muaj.

Në këtë ‘rrugë’, modelja e njohur shqiptare ndau mes tjerash edhe foton e parë me partnerin e saj.

Por kush është mashkulli që i ka marrë zemrën Lushtakut?

Ai është futbollisti turk Merih demiral i cili luan për ekipin e Atalanta në Serie A dhe në kombëtaren turke të futbollit. I lindur me 5 mars 1998, ai është 24 vjeçar, shtatë vite më i ri se Heidi. Të dy, në fotot e ndara me ndjekësit duken mrekullueshëm bashkë.

Shumë urime çiftit, tashmë familje tre anëtarëshe. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm