“NA”, Dafina dhe KAOS!

By

Është publikuar në Youtube para pak minutash, projekti i ri i Dafina Zeqirit dhe KAOS i titulluar “NA”.

Kënga që erdhi surprizë mban vulën e Bg Bang, Vig Poppa, e tekst të Vig Poppa & Lumi B.

Videokli është punuar nga Max Production.

Ky projekt për Dafinën pason mes tjerash edhe bashkëpunimin me Lumi B, ndër më të suksesshmit për këngëtaren viteve të fundit ./PRIVE.AL/

https://www.youtube.com/watch?v=F9gL7wDWlD8

Artikuj të ngjashëm