Valdrin Sahiti i zbulon ‘sekretin’ Elvana Gjatës

By

Këngëtarja Elvana Gjata ka tash e një kohë që në heshtje po punon për t’i dhënë kahje të re karrierës së saj, duke synuar si shumë emra të tjerë, suksesin ndërkombëtar.

Por, nga vetë Elvana pak është folur për këtë pjesë duke preferuar që epokën e rëndësishme ta ‘veshë’ me mister dhe konfuzitet.

E pak nga puna e saj në Los Angeles, ka zbuluar Valdrin Sahiti si i ftuar në rubrikën e re ’50 pyetje me…’ në emision Prive.

Me protagonist Valdrin Sahitin, kjo rubrikë ishte shkaku që dizejnatori i njohur, njëherësh miku i ngushtë i këngëtares të zbulojë diçka nga puna përtej oqeanit.

Se për çfarë bëhet fjalë mund ta kuptoni në videon e mëposhtme nga minuti 2:25. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm