Vera do jetë shumë e nxehtë! – Zbulohet dueti i radhës (FOTO)

By

Prive ka zbuluar duetin e radhës.

Këtë verë, për herë të parë vijnë bashkë Lumi B dhe Xhensila Myrtezaj.

Të dy artistët ishin sot bashkë në studio duke konfirmuar lajmin edhe pse pa detaje rreth tij.

Gjithsesi ajo që dihet është se projketi po punohet në Redbox dhe mund të publikohet së shpejti./Prive.al

Artikuj të ngjashëm