Çfarë po ziejnë Gold Ag e Sabri Fejzullahu!

By

Pothuajse kurrë nuk i kemi parë bashkë.

Mirëpo këngëtari Sabri Fejzullahu dhe reperi Gold AG janë takuar që me mëngjes.

Ata kanë pirë bashkë kafenë e mëngjesit të së mërkurës, duke publikuar fotografi edhe në rrjetet sociale.

Dy artistët mund të jenë miq shumë të mirë dhe u pëlqen të kalojnë kohë bashkë mirëpo, ata gjithashtu mund të jenë takuar për ndonjë bashkëpunim të ri për të cilin kanë diskutuar gjatë këtij takimi.

“Të hershmit”, ka shkruar Gold AG në profilin e tij në Instagram, duke mos lënë të nënkuptohet as edhe një tjetër detaj këtij takimi që në orët e hershme të kësaj dite. /Prive.al

Të hershmit ?

A post shared by Gold AG (@arianagushi1986) on

Artikuj të ngjashëm