Brenda festës private të ditëlindjes së Greta Koçit (FOTO)

By

Bujë të madhe në portale pati ditëlindja e këngëtares së njohur Greta Koçi e  cila dje këtë festë zgjodhi ta festojë në një prej klubeve rooftop të Tiranës.

Padyshim që hijeshinë dhe atmosferën e duhur këtij organizimi i’a dhanë miqt dhe familjarët Gretës të cilët ishin në numër shumë të madh.

Të pranishëm ishin edhe shumë fytyra publike si Ermal Mamaqi, Samanta Karavella, Irma Libohova, Eranda Libohova, Xhensila Mytrtezaj, Bes Kallaku, Julian Deda.

Këngëtarja kaloi një mbrëmje të paharrueshme në një datë shumë të rëndësishme për të./Prive.al/

Artikuj të ngjashëm