Çfarë po ndodhë mes Taynës dhe Dafina Zeqirit?

By

Kushdo që ndjek Taynën dhe Dafina Zeqirin në Instagram, muajve të fundit mund të ketë vënë re diçka.

Dy artistet e njohura shqiptare, të cilat erdhën me një bashkëpunim në verë të vitit të kaluar, nuk e ‘suportojnë’ më njëra-tjetrën në rrjete sociale.

Ndërsa shpërndajnë projekte të ndryshme muzikore për të mbështetur kolegë të estradës, të njëjtën gjë nuk e bëjnë më për njëra-tjetrën.

Megjithatë, ato ende vazhdojnë të ndiqen në Instagram edhe pse nuk dihet nëse raportet e tyre janë ftohur apo vazhdojnë të jenë mike./Prive.al

Artikuj të ngjashëm