Ardian Bujupi nuk ndalet, kjo është kënga e radhës (VIDEO)

By

 

Pas hitit “Panorama” me Xhensila Myrtezajn dhe më pas në këngë solo, Ardian Bujupi nuk e ka ndërmend të ndalet.

Këngëtari ka publikuar një video në Instagram me anë të cilës ka zbuluar pak nga projekti i ri muzikor i cili pritet të lansohet shumë shpejtë.

Përveç kësaj, ai ka arritur 500 mijë folloëers në Instagram dhe për këtë u shpreh i lumtur.

Më poshtë keni mundësi të dëgjoni pak nga kënga e re për të cilën nuk ka dhënë detaje rreth lansimit./Prive.al

Artikuj të ngjashëm