Besoni ose jo, J Lo ndjekë në Instagram këtë djalosh nga Kosova

By

Vetë ndiqet nga 129 milionë njerëz në Instagram, që i bie pothuajse gjysma e popullsisë totale të Shteteve të Bashkuara të Amerikës.

Por vetë, diva Jennifer Lopez ndjekë vetëm një numër tejet të kufizuar të personave, 1145 gjithsejt.

View this post on Instagram

Sunday tea time ☕️✨❤️

A post shared by Jennifer Lopez (@jlo) on

Ndër ta, besoni ose jo është edhe një djalë nga Prishtina.

Diva Lopez ndjekë Blerdon Sopajn. Me profesion, Sopaj është trajner fitnesi, dy herë kampion në nivelin e Republikës së Kosovës.

Me gjasë, pasioni për ushtrime si pjesë e kujdesit intenziv që Lopez ka në axhendën e saj ka bërë që të përfundojë tek profili i kosovarit dhe mbi të gjitha edhe duke e ndjekur atë krahas Rita Orës dhe yjeve të tjerë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm