Kjo është dasma e ëndrrave për Agnesa Vuthajn (VIDEO)

By

Ish-Miss Kosova Agnesa Vuthaj, të shtunën që kaloi ‘ia çiti’ pikën në emisionin Prive.

Modelja tregoi për çka u pendua por edhe cila është dasma e ëndrrave për të.

Pëpos këtyre, Agnesa tregoi edhe disa gjëra të tjera dhe ju mund t’i kuptoni vetëm përmes videos së mëposhtme./Prive.al

Artikuj të ngjashëm