Rikthehen Swedish House Mafia

By

Treshja e njohur Swedish House Mafia, i janë rikthyer rrymës së tyre muzikore, pas një kohe të gjatë.

Ata sot sollën singlin e tyre të parë të ri, që nga viti 2013 i cili ishte ‘’Don’t You Worry Child’’.

Projekti i tyre më i ri tashmë quhet ”Lifetime”, ndërkaq për paraqitjen e tyre të parë publike që prej performancës së ribashkimit të mbarimit të turneut në Arabinë Saudite në dhjetor të vitit 2019, Swedish House Mafia dhe bashkë-punëtorët e tyre të “Lifetime” do të interpretojnë më 19 korrik si të ftuar të Jimmy Fallon.

 

Artikuj të ngjashëm