Enca me shpirt fëmije brenda: Pozon me dordolecin, por prapë mbetet provokative (FOTO)

By

Bora ka prekur edhe Shqipërinë, një gjë që rrallë ndodh në atë pjesë të Ballkanit, për shkak të klimës mesdhetare dhe bregdetit.

Dhe këtë rast do e shfrytëzonte mirë këngëtarja Enda Haxhia, e cila ende ka një fëmijë të vogël brenda vetes që i gëzohet borës dhe dordolecit.

Këngëtarja nuk e ka humbur mundësinë të realizojë disa fotografi me një dordolec gjigant dhe shprehja e fytyrës së saj të linte të kuptoje që ajo është shumë e lumtur që po bën këto poza.

E ndonëse tenton si një vogëlushe që shkrihet nga gëzimi kur sheh njeriun prej bore, Enca prapë se prapë duket shumë seksi dhe gjuha e aj e trupit ka poza joshëse. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm