Demi Lovato rikthehet në mediat sociale pas skandalit të javës së kaluar

By

Demi Lovato është rikthyer në mediat sociale pas skandalit të saj në Snapchat javën e kaluar.

Ylli 27-vjeçar i pop-it postoi një fotografi ku shihet duke u përkëdhelur me qenin në historinë e saj në Instagram dhe më pas e dokumentoi natën e saj jashtë në një koncert.

Image result for demi lovato

Është hera e parë që Lovato ka postuar në median sociale qëkur grupi haker “Chuckling Squad” depërtoi në llogarinë e saj Snapchat dhe postoi foto nudo të saj. Lovato asnjëherë nuk e komentoi publikisht skandalin.

Fotografitë u hoqën menjëherë nga llogaria e Lovato.

Burimi: Pagesix.com

Artikuj të ngjashëm