Çfarë po ndodh: Është apo nuk është shtatzënë kjo këngëtare? (FOTO)

By

Ka muaj që shtypi rozë listoi titujt se këngëtarja e famshme shqiptare, është në pritje të ëmbël.

U shkrua se ajo është shtatzënë, por vet këngëtarja nuk e mohoi e as nuk e pohoi një gjë të tillë deri kur të dielën i tha të gjitha.

Zajmina Vasjari, përmes një fotografie e konfirmoi se është 6-të muajshe shtatzënë, por në të tjerat imazhe, ajo është pothuajse e njëjta Zajminë, sikur të mos ishte duke pritur fëmijë.

Barku i saj nuk ngjanë me atë të një gruaje shtatzënë, ngase këngëtarja nuk është fryrë aspak.

Ajo duket po njësoj, ngase ende gëzon linja fit dhe perfekte trupore. Përmes fotografive që po publikon në rrjetet sociale, ajo nuk të jep imazhin e një gruaje që po pret të bëhet nënë.

Barku i saj, është thuajse i padukshëm! /Prive.al

New collection Shop now ?? @zaimina_vasjari_store ?

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

Almost 6 months??☺️#pregnant ??

A post shared by Zaimina Vasjari (@zaimina_vasjari) on

 

Artikuj të ngjashëm