Gjiko dhe Elita kthehen në shtëpi me të porsalindurën e tyre

By

Më 3 mars, erdhi në jetë fëmija i dytë i çiftit Gjiko dhe Elita Rudi.

Çifti u bekuan me një vajzë që i lanë emrin Bota – emër ky po aq i veçantë sa i djalit, Zërit.

Bebi dhe nëna janë në gjendje shumë të mirë shëndetësore dhe kështu ato u kthyen në shtëpi.

Brenda ambientet e shtëpisë ishin dekoruar për ardhjen e nënë dhe të vajës. Ishte Elita ajo që ndau në llogarinë e saj në Instagram, disa fotografi nga atmosfera e bukur. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm