Çfarë po ndodh, Ermal Mamaqi në ‘Zonë e Lirë’ ?!

By

(përditësuar 21:20)

Siç edhe dihej, gjesti me të cilin u nis ‘Zonë e Lirë’ ishte në kuadër të shakasë mes Çanit dhe Mamaqit.

Ky i fundit tha se është fans i Çanit dhe kurrë nuk do e zëvendësonte në emisionin e tij, mbi të gjitha shkaku i patentës që është e tij.

_________________________________________________________________

‘Zonë e Lirë’ ka nisur pak çuditshëm sot meqenëse në vend të Arian Çanit është shfaqur Ermal Mamaqi.

Prezantuesi dhe humoristi, e nisi emisionin duke thënë se kontrata e nënshkruar me TV Klan ka sjellur probleme mes tyre edhe me kolegun Arian Çani.

Mediat kishin raportuar sot se ka pasur mospajtime shkaku se ‘6 Ditë pa Ermalin’, format i ngjajshëm me ‘Zonë e lirë’ nga sezoni i ri do transmetohet në Klan.

Hyrja e Mamaqit normalisht se është shaka si një lloj kundërpërgjigje e spekuliemve mediatike.  /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm