Top intervistë: Njëra nga storiet më të suksesshme të Prive gjatë këtij sezoni! (VIDEO)

By

Robert Berisha, gjatë këtij viti ishte subjekt i lajmeve bombastike të shoubizit, me deklaratat e tij për kunatën, këngëtaren Tuna Sejdiu.

Berisha në TV Klan në Shqipëri, në emisionin e pasdites te Rudina Magjistari, tha se s’dëshiron të ketë më asnjë kontakt me kunatën e tij Tunën.

E në Prive, ai më pas sqaroi gjithçka dhe u dha fund spekulimeve, duke sqaruar se raporti i krisur qëndron vetëm në mes tij dhe Tunës dhe jo mes tij e vëllait, Patrisit.

Ndiqeni të plotë njërën ndër intervistat më të klikuara në Prive!

Artikuj të ngjashëm