Fejohet djali i Afrim Muqiqit, ja kush po merr pjesë

By

Djali i këngëtarit Afrim Muqiqi sonte po fejohet me të dashurën e tij shumë vjeçare, Albertina Krajkovën.

Prive mëson se ceremonia po zhvillohet normalisht në restorantin e familjes, Prishtina dhe në të po marrin pjesë shumë emra të njohur nga fusha politikës dhe artit.

Që prej kryeministrit të vendit, Isa Mustafës, akterëve tjerë nga LDK e deri tek këngëtarët kolegë janë në mesin e shumë të ftuarve.

Shkurte Gashi, Shyrhete Behluli, Ismet Peja gjithashtu po marrin pjesë në fejesë e cila normalisht po mbizotërohet nga një atmosferë tejet impozante. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm