Njerëzit s’po pushojnë së foluri për ndryshimin drastik të Tom Cruise!

By

Tom Cruise u duk si krejt tjetër njeri teksa po merrte pjesë në audiencë në një lojë bejsbolli fundjavën që lamë pas.

Përdoruesit e rrjeteve sociale ishin të shpejtë në aludimet se ai është nënshtruar ndryshimeve kirurgjike.

Tom CruiseTom CruiseTom CruiseTom CruiseTom CruiseTom Cruise

Aktori dukej shumë i ënjtur në fytyrë teksa ishte në veshje shumë sportive.

Foto dhe video të aktorit nga ajo lojë kanë qarkulluar në media sociale dhe shumë nga ata e komentuan.

“Pse Tom duket si një Chipmunk i fryrë?”, shkruan një.

Një tjetër sërish thekson fytyrën e tij, “Çfarë i ka bërë fytyrës!?”

“Tom Cruise, çfarë i ke bërë fytyrës tënde të mahnitshme? Jam e dëshpëruar…”, komenton një tjetër përdorues. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm