Çfarë lajmi i dha nëna e Teutës, Bleros? (VIDEO)

By

Në “5 datat” e Prive, së fundmi ishte Blero.

Këngëtari foli për momentet më të rëndësishme të jetës së tij, përfshirë këtu edhe vitin kur është bërë baba i Tarës.

Ai foli për momentin e ardhjes në jetë të vajzës së tij me Teuta Krasniqin, dhe tregoi kush ishte personi i parë që ia kumtoi lajmin atij.

Ndiqni videon e mëposhtme për të kuptuar shumëçka rreth Bleros./Prive.al

Artikuj të ngjashëm