Kur do ta bëjë djalin synet, Gold Ag? (VIDEO)

By

Më 28 Nëntor, Gold Ag u bë baba.

Ai dhe bashkëshortja e tij Ermira, u bënë prindër të një djali i cili quhet Gueril.

Këngëtari i njohur shqiptar, foli si prind në një intervistë ekskluzive për Prive, duke zbuluar shumëçka.

Ndër të tjerash, Gold Ag tregoi kur do ta bëjë synet djalin.

Videoja e mëposhtme ju zbulon shumë gjëra./Prive.al

Artikuj të ngjashëm